O nas

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako domowa hodowla Staffordshire Bull Terrierów, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą hodowlą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.
W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana ( poprzedni adres strony to : http://www.samaslodycz.pl.tl ). Dokładamy wszelkich starań, aby już wkrótce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej strony .Obecnie służymy informacjami w temacie staffików .Głęboki nacisk kładziemy na to aby nasze szczeniaki trafiły w dobre ręce. .
W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 501 127 583. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: kennelsamaslodycz@gmail.coml
Jeśli nie znacie Państwo naszej hodowli i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Kilka słów o nas.

Nasza przygoda z psami rozpoczęła się w 1993 roku ,kiedy kupiliśmy naszą pierwszą rottweilerkę i od tego czasu w naszym domu zagościły na stałe  psy. Obecnie nasza miłość do psów znalazła swoje miejsce w rasie Stafforshire Bull Terrier.
 
                                              
 Pozdrawiamy wszystkich miłośników staffików
                                                         Marzena i Andrzej Wojciechowscy